• Podsumowanie konkursu z języka angielskiego

• W okresie Świąt Wielkanocnych uczniowie naszej szkoły mogli wziąć udział w konkursie pt. " Easter dance". Uczestnictwo polegało na opanowaniu układu choreograficznego do wskazanej anglojęzycznej piosenki. Dodatkowym atutem była nauka tekstu utworu. Dziękuję wszystkim uczestnikom za udziałmam nadzieję, że nauka tańca sprawiła im dużo radości😁😁😁. Termin odbioru upominków zostanie podany w terminie późniejszym.

M. Buchwald

• Bocianie powroty

• Dzięki czujności naszych wspaniałych reporterów - dziś nieco wiadomości z bocianiego gniazda. Otóż z początkiem kwietnia z dalekiej podróży wrócił "pan" bocian. Nieco później, do posprzątanego już "domu" przyleciała jego druga połowa. Jesteśmy szczęśliwi, że wróciły całe i zdrowe! Bardzo, bardzo dziękujemy Filipowi i p. Bożence za piękne fotografie! Zobaczcie sami🙂.

• Klasowe wyzwanie

• Klasa 7 w miesiącu marcu zaangażowała się w kolejną zabawę klasową, która polegała na wykonywaniu różnych zadań związanych z obchodem nietypowych świąt. Uczniowie m.in. świętowali: dzień doceniania, motyli, lasów, recyklingu, szczęścia, wody oraz różnych pyszności, jak np. dzień gofra, muffinek, żelków, budyniu czy szpinaku. Uczniowie byli bardzo zaangażowani przez cały miesiąc, co widać na umieszczonych zdjęciach. Jako wychowawca jestem z nich bardzo dumna i cieszę się, że tak licznie oraz chętnie wzięli udział w tym projekcie!!!😁😁😁

M. Buchwald

• I miejsce Oliwii

• Serdecznie gratulujemy Oliwii z klasy 7 i jej Mamie! Oliwia wzięła udział w gminnym konkursie na wiersz o tematyce kobiecej i zajęła 1 miejsce w kategorii do lat 12. Życzymy dalszych sukcesów! Zachęcamy wszystkich uczniów do poszukiwania możliwości pokazania swoich umiejętności.

• Podsumowanie przedszkolnego konkursu recytatorskiego

• Dnia 29 marca w naszym przedszkolu odbył się w formie online Konkurs Recytatorski. Wzięło w nim udział 15 „Biedronek”. Głównym celem konkursu było rozwijanie zdolności recytatorskich, wspieranie uzdolnień i pomoc w rozwijaniu zainteresowań, oraz upowszechnianie kultury żywego słowa wśród dzieci. Każdy uczestnik bardzo ładnie zaprezentował wybrany przez siebie wiersz i w nagrodę otrzymał dyplom i upominek. Spośród występujących przedszkolaków wyłoniono zwycięzców. W kategorii 6- latków I miejsce zajęła Olga Ratajczak, II miejsce- Nela Kaźmierczak, a III miejsce - Lena Styzińska.

W kategorii 5- latków I miejsce przyznano Nataszy Subsar, II miejsce Bartoszowi Wolnemu, a III miejsce Wojciechowi Kortusowi.

Olga Ratajczak i Natasza Subsar wezmą udział w eliminacjach gminnych, które odbędą się 13 kwietnia.

Gratulujemy wszystkim dzieciom, a dziewczynkom życzymy powodzenia w dalszym etapie konkursu.😊😊😊

E. Stachowska - Biniaś

• I miejsce Emilki

• Bardzo miło nam poinformować, że Emilka Nowak, uczennica klasy III naszej Szkoły, zdobyła I miejsce w Gminnym Konkursie pt. "Wielkanocna Pisanka". Serdecznie gratulujemy!!!😀😀😀