• Harmonogram dowozów

Siekowo - szkoła 15:10

Borek 15:15

• Zaczynamy nowy rok szkolny

• Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego odbędzie się o godzinie 8.00 w budynku szkolnym w Kluczewie. Tradycyjnie nastąpi wówczas pasowanie pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawowej w Kluczewie oraz będą miały miejsce spotkania z wychowawcami. Następnie autobusem szkolnym udamy się do Siekowa na mszę świętą, a po niej wszyscy przejdziemy na cmentarz parafialny, aby oddać hołd poległym w czasie I i II wojny światowej mieszkańcom okolicznych miejscowości. Później nastąpi odwóz uczniów z Kluczewa i Borku autobusem szkolnym oraz przejście uczniów z Siekowa z nauczycielami przed budynek szkolny, skąd udadzą się pieszo do swoich domów.

Szczegółowe informacje dotyczące rozpoczęcia i zakończenia zajęć przedszkolnych w tym dniu przekażą wychowawczynie poszczególnych oddziałów.

Do zobaczenia!

Dyrektor ZSP w Kluczewie